0120 – 844 40

Bokningsläge   Min Golf   Kontakt     

  • Åtvidabergs GK
  • Åtvidabergs GK
  • Intro202005 1
  • Åtvidabergs GK
  • Åtvidabergs GK

Inbjudan till årsmöte för Åtvidabergs Golfklubb

Åtvidabergs Golfklubb bjuder in till årsmöte torsdag 25/2 kl 18:00.

På grund av gällande restriktioner så hålls ett digitalt årsmöte via Zoom. En inloggningslänk och mer information skickas ut till klubbens medlemmar via e-post några dagar innan mötet. Informationen kommer även publiceras här på hemsidan.

Årsberättelsen finns tillgänglig under medlemslogin och i receptionen på Villa Baro från den 18/2.

Välkomna!

PS. Håll fortsatt utkik här på hemsidan då vi i dagarna kommer presentera ett förslag till ny vision för Åtvidabergs Golfklubb. Förslaget har utarbetats av styrelse, kommittéer, SISU och Villa Baro, med målsättning att vara en ledstjärna för klubbens fortsatta arbete.

Med vänlig hälsning

Styrelsen i Åtvidabergs Golfklubb

Våra partners & sponsorer

Logo Mall
Korvgubbens
Länsförsäkringar östgöta
Etcon
Spb
Ica
7eleven
Sigma
Svenskfast
Atvidbok
Atvidhus
Fiallam
Comfort
Ewg
Reijmes
Rosens
Falerum Kok
Hannas Smide
Rotakorn
Oriflame